Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Socialinis darbas>Nemokamo maitinimo registracijos žurnalo projekto rengimas ir įgyvendinimas

Nemokamo maitinimo registracijos žurnalo projekto rengimas ir įgyvendinimas

  
 
 
1234567891011
Aprašymas

Įvadas. Darbo tikslas – mokinių nemokamo maitinimo registracijos žurnalo projekto rengimas ir įgyvendinimas. Informacinės sistemos paskirtis ir tikslai. Tikslas. Uždaviniai. Tikslų medis. Kompiuterizuojamojo objekto pageidaujama būsena, jos pasiekimas. Įstaigos charakteristika. Mokyklos vizija. Mokyklos misija. Informacijos srautai. Projekto valdymas. Mokinių nemokamo maitinimo žurnalo darbų tinklinis grafikas. Informacinei sistemai keliami reikalavimai. Sistemos efektyvumas ir ekonomiškumas. Dialogo pranešimai "Mokinių nemokamo maitinimo žurnalas".

Ištrauka

Šis darbas darytas, siekiant palengvinti mokyklos administracijos darbą, pasitelkiant į pagalbą kompiuterines technologijas. Lietuvoje vis daugiau dėmesio yra skiriama visuomenės kompiuterinio raštingumo ugdymui. Kompiuterinis raštingumas tapo kaip viena iš darbuotojų kompetencijos dalių. Minimalus darbo kompiuteriu įgūdžiai yra reikalaujami beveik visuose veiklos srityse.
Šiuolaikinės informacinės technologijos leidžia efektyviai apdoroti, saugoti ir perduoti informaciją. Tai užtikrina labai spartų jų plitimą į visas mokslo, gamybos ir privataus gyvenimo sritis. Akivaizdu, kad šalyje turi būti sukurta informacinė infrastruktūra: duomenų rinkimo, kaupimo, bei platinimo sistemos, kompiuterių tinklai, informacinės sistemos ir visa tai reguliuojantys įstatymai.
Švietimo įstaigų aptarnaujantis personalas taip pat turi neatsilikti nuo bendrųjų visuomenės vystimosi tendencijų. Todėl manome, jog sukūrus mokinių nemokamo maitinimo elektroninį dienyną bus palengvintas administracijos darbas vykdant apskaitas.
Mokinių nemokamo maitinimo registracijos žurnalas – tai speciali sistema sukurta bendradarbiauti ir dalintis informacija apie mokinius gaunančius nemokamą maitinimą.

Darbo tikslas – mokinių nemokamo maitinimo registracijos žurnalo projekto rengimas ir įgyvendinimas.

Mokinių nemokamo maitinimo registracijos žurnalas – tai speciali, internetinė sistema sukurta bendradarbiauti ir dalintis informacija apie mokinius gaunančius nemokamą maitinimą, sekti rizikos grupės mokinių lankomumą.
Mokinių nemokamo maitinimo žurnalo pagrindinė paskirtis – tobulinti mokinių gaunančių nemokamą maitinimą kontrolę, organizuoti kokybiškesnę sistemą, atsiskaitymus už mokinių nemokamą maitinimą.
TIKSLAS:
Tobulinti informacijos prieinamumą ir patikimumą, suinteresuotoms institucijoms, bei mokyklos mokytojams, bei tėvams apie mokinio nemokamo maitinimo eigą, jo praleistas dienas mokykloje.

UŽDAVINIAI:
1) Perkelti informaciją iš popierinio dienyno į elektroninį.
2) Apmokyti atsakingus asmenis, kurie dirbs su šia sistema (asmuo iš mokyklos, kuris yra atsakingas už mokinių nemokamą maitinimą; seniūnijos socialinis darbuotojas, atsakingas asmuo iš Socialinės paramos skyriaus, tėvai).
3) Sukurti veiksmų planą komandinėms veikloms vykdyti. ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2008-01-21
DalykasSocialinio darbo namų darbas
KategorijaSocialinis darbas
TipasNamų darbai
Apimtis10 puslapių 
Literatūros šaltiniai0
Dydis21.97 KB
Autoriuszivile
Viso autoriaus darbų2 darbai
Metai2008 m
Klasė/kursas1
Mokytojas/DėstytojasKazlauskienė
Švietimo institucijaŠiaulių Universitetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Nemokamo maitinimo registracijos zurnalo projekto rengimas ir igyvendinimas [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Namų darbai
  • 10 puslapių 
  • Šiaulių Universitetas / 1 Klasė/kursas
  • Kazlauskienė
  • 2008 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą