Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Socialinis darbas>Projektas: "Būkime kartu"

Projektas: "Būkime kartu"

  
 
 
123456789101112131415161718192021
Aprašymas

Projekto pavadinimas. Trumpa projekto santrauka. Projekto tikslinė grupė. Projekto įgyvendinimo vieta ir laikas. Projekto vykdytojas ir partneriai. Vizija. Misija. Strateginės veiklos kryptys. Projekto aprašymas. Situacijos atitinkamoje srityje apibūdinimas ir įvertinimas. Rizikos grupės vaikai. Jauno žmogaus socializacija. Šeima. Problemos pagrindimas ir projekto įgyvendinimo būtinumas. Problema. Projekto tikslas, uždaviniai ir veiklos. Tikslas. Uždaviniai Veiklos. Projekto tikslų ir uždavinių įgyvendinimo keliai, būdai, metodikos, kitos projekte dalyvaujančios organizacijos. Veiklos planas. Projekte naudojami veiklos metodai. Projekto įgyvendinimo etapai ir terminai. Projekto terminai. Laukiami rezultatai. Rezultatų įvertinimo būdai ir kriterijai. Projekto tęstinumo galimybės. Informacijos apie projektą ir jo rezultatus sklaidos būdai. Projekto biudžetas. Projekto išlaidų sąmata. Informacija apie kitus rėmėjus ir jų paramą projekto įgyvendinimui.

Ištrauka

1. Projekto pavadinimas - "Būkime kartu".
Tema – rizikos grupės vaikai.
Rizikos grupės vaikų popamokinė veikla, vaikų užimtumas laisvalaikiu.

2. Trumpa projekto santrauka
Kuriant Lietuvos socialinių paslaugų koncepciją, visi esame priversti pažiūrėti į šeimą, kaip į gėrį, kaip į vertybę, grindžiamą atsakinga tėvyste ir motinyste, pagarba gyvybei. Atsižvelgiant ir į Konstitucijos nuostatą, šeima yra valstybės ir visuomenės pagrindas. Šiandieninę šeimą palietė gausybė socialinių ir ekonominių problemų, kurios priverčia susimąstyti apie vaikų ugdymo ir saugumo užtikrinimą, kultūrinių problemų ir vertybių pokyčių įvertinimą.
Sudėtinga šalies socialinė ir ekonominė būklė sąlygoja ne tik visuomenės kultūrinių, dvasinių ir ypač dorovinių vertybių nuosmukį. Nuo jos priklauso ir kriminogeninė bei socialinė vaikų ir jaunimo situacija.
Kasmet gausėja socialinės atskirties šeimų, o kartu ir socialiai bei pedagogiškai apleistų vaikų skaičius. Vis dažnesnės fizinės ir psichologinės prievartos, smurto prieš vaikus atvejai mokyklose ir jų prieigose.

Socialinės rizikos vaikas – vaikas iki 18 metų, kuris valkatauja, elgetauja, nelanko mokyklos ar turi elgesio problemų mokykloje. Piktnaudžiauja alkoholiu, narkotinėmis, psichotropinėmis ar toksinėmis medžiagomis, yra priklausomas nuo azartinių lošimų, yra įsitraukęs ar linkęs įsitraukti į nusikalstamą veiklą, yra patyręs ar kuriam kyla pavojus patirti psichologinę, fizinę ar seksualinę prievartą, smurtą šeimoje ir dėl šių priežasčių jo galimybės ugdytis ir dalyvauti visuomenės gyvenime yra ribotos. ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2009-06-22
DalykasSocialinio darbo kursinis darbas
KategorijaSocialinis darbas
TipasKursiniai darbai
Apimtis18 puslapių 
Literatūros šaltiniai9
Dydis38.18 KB
Autoriusneri
Viso autoriaus darbų1 darbas
Metai2009 m
Klasė/kursas1
Mokytojas/DėstytojasAistė Antanaitienė
Švietimo institucijaKauno paslaugų verslo darbuotojų profesinio rengimo centras
Failo pavadinimasMicrosoft Word Projektas Bukime kartu [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 18 puslapių 
  • Kauno paslaugų verslo darbuotojų profesinio rengimo centras / 1 Klasė/kursas
  • Aistė Antanaitienė
  • 2009 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
+5
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą