Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Socialinis darbas>Savanoriška prostitucija

Savanoriška prostitucija

  
 
 
12345678910
Aprašymas

Įvadas. Prostitucijos rūšys. Lietuvoje dirbančios prostitutėmis užsienietės. Prostitutes Lietuvoje pagal prostitucijos veiklos priežastis būtų galima suskirstyti į grupes. Prostitucijos priežastys. Ekspertų nuomonė apie vertimosi prostitucija priežastis. Vertimosi prostitucija priežastys – prostitučių požiūris. Prostitucijos pasekmės. Pagalba aukoms. Faktai apie prostituciją. Refleksija.

Ištrauka

Šiandieninis gyvenimas persipynęs įvairiausiomis problemomis, pradedant ekonomine krize, bedarbyste, nusikaltimais ir tai dar ne visos negandos, kurios mus slegia. Prostituciją taip pat būtų galima priskirti prie visų šių problemų, nes tai yra viena rimčiausia ir opiausia problema Lietuvoje. Prostitucija - seksualinių paslaugų teikimas už tam tikrą atlygį. Nederėtų teigti, jog prostitucija tai reiškinys ar "seniausia profesija", kuri egzistavo ir egzistuos, nes nėra pasaulyje nė vienos mokyklos, kad būtų ruošiami prostitucijos profesijos studentai.
Prostitucijos problema Lietuvoje siejama su nusikalstamumo, venerinių ligų, narkomanijos, AIDS problemomis. Tai problemos, kurios užklumpa kiekvieną moterį, besiverčiančią prostitucija. Taigi kiekvienai iš jų reikia pagalbos. O pagalbą suteikti bei paremti nuskriaustas moteris turėtų ne tik labdaringos organizacijos, bet ir pati valstybė, skirdama daugiau pastangų ir lėšų įvairiems prevenciniams renginiams.
Darbo tikslas – atskleisti prostitucijos rūšis, pagrindines priežastis, dėl kurių moterys griebiasi prostitucijos, pasekmes, bei kaip padėti aukoms. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasSocialinio darbo referatas
KategorijaSocialinis darbas
TipasReferatai
Apimtis8 puslapiai 
Literatūros šaltiniai5 (šaltiniai yra cituojami)
Dydis17.62 KB
Autoriuspalmyra
Viso autoriaus darbų1 darbas
Metai2009 m
Klasė/kursas2
Mokytojas/DėstytojasA. Kazlauskaitė
Švietimo institucijaŠiaulių Universitetas
FakultetasSocialinės gerovės ir negalės studijų fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Savanoriska prostitucija [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Referatai
  • 8 puslapiai 
  • Šiaulių Universitetas / 2 Klasė/kursas
  • A. Kazlauskaitė
  • 2009 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą