Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Socialinis darbas>Raudonojo Kryžiaus draugija

Raudonojo Kryžiaus draugija

  
 
 
1234567
Aprašymas

Įvadas. Raudonojo Kryžiaus draugijos kilmė pasaulyje ir Lietuvoje. Lietuvos Raudonojo Kryžiaus draugija. Lietuvos Raudonojo Kryžiaus (RK) jaunimas. Raudonojo Kryžiaus draugijos simbolis, nariai ir jų veikla. Raudonojo Kryžiaus (RK) draugijos simbolis, nariai. Raudonojo Kryžiaus draugijos veikla Lietuvoje. Socialinis darbas. Paieškos. Mokymas suteikti pirmąją pagalbą. Pabėgėlių prieglobsčio suteikimas. Europos Sąjungos (ES) Maisto produktų tiekimas labiausiai nepasiturintiems. Raudonojo Kryžiaus (RK) jaunimo grupės. Išvados.

Ištrauka

Tarptautinis Raudonojo Kryžiaus ir Raudonojo Pusmėnulio Judėjimas (TRK, RPJ, angl. ICRC), dažnai sutrumpintai vadinamas Raudonuoju Kryžiumi – visuomeninė organizacija, padedanti kovoti su ligomis, teikianti paramą nukentėjusiems nuo stichinių nelaimių. Taip pat rengia medicinos seseris, organizuoja donorus, karuose padeda sergantiems ir sužeistiems kariams. (http://lt.wikipedia.org/wiki/Tarptautinis_Raudonojo_Kry%C5%BEiaus_ir_Raudonojo_Pusm%C4%97nulio_Jud%C4%97jimas).
Raudonojo Kryžiaus ir Raudonojo Pusmėnulio draugijos veikia daugelyje pasaulio šalių. Jos kovoja su ligomis, steigia ligonines, rengia medicinos seseris, padeda nukentėjusiems nuo stichinių nelaimių (potvynių, žemės drebėjimų ir pan.), moko žmones sanitarijos ir higienos pradmenų, per karus ar ginkluotus susirėmimus padeda sergantiems ar sužeistiems kariams ar taikiems gyventojams, neatsižvelgdamos į jų politinius ar kitus įsitikinimus rasę, tautybę. Raudonojo Kryžiaus organizacijos tikslai yra padėti kenčiantiems, saugoti žmogaus orumą, skleisti žinias apie humanitarinę teisę, slaugyti senus ir neįgalius žmones, padėti nukentėjusiems nuo stichinių nelaimių (potvynių, žemės drebėjimų ir pan.), sužeistiems kariams ar taikiems gyventojams, neatsižvelgiant į jų politinius įsitikinimus, rasę, tautybę. Šie tikslai vienija ir Raudonojo Kryžiaus draugijos narius Lietuvoje. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasSocialinio darbo namų darbas
KategorijaSocialinis darbas
TipasNamų darbai
Apimtis5 puslapiai 
Literatūros šaltiniai8
Dydis21.5 KB
Autoriusjurga
Viso autoriaus darbų1 darbas
Metai2011 m
Klasė/kursas1
Mokytojas/DėstytojasR. Jarovaitienė
Švietimo institucijaKlaipėdos Universitetas
FakultetasPedagogikos fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Raudonojo Kryziaus draugija [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Namų darbai
  • 5 puslapiai 
  • Klaipėdos Universitetas / 1 Klasė/kursas
  • R. Jarovaitienė
  • 2011 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą