Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Socialinis darbas>Probleminių šeimų plitimo priežastys

Probleminių šeimų plitimo priežastys

  
 
 
1234567891011121314151617181920
Aprašymas

Įžanga. Probleminių šeimų plitimo priežastys. Socialinė parama šeimai. Socialinės paslaugos teikiamos probleminėms šeimoms. Socialinės paslaugos. Psichologiniai šeimos paramos modeliai. Socialinio darbuotojo vaidmuo teikiant paramą probleminėms šeimoms. Vienkartinės pašalpos raida Lietuvoje. Tyrimo planas.

Ištrauka

Socialinė parama probleminėms šeimoms". Skamba visiškai suprantamai ir aiškiai. Dažnas iš mūsų išgirdęs tokią frazę pagalvoja, kad probleminėms šeimoms yra skiriama pakankamai dėmesio, juk valstybė turi rūpintis tokių šeimų mažinimu ir jų materialine padėtimi. Valstybė išmoka įvairias pašalpas, pavyzdžiui vienkartinė pašalpa gimus vaikui arba pašalpa daugiavaikei šeimai.
Tačiau ar tikrai to užtenka, kad šeima būtų materialiai aprūpinta, kad joje augtų sveiki ir stiprūs vaikai, nepatiriantys nepritekliaus?
Keičiantis visuomenės socialinei situacijai, keičiasi ir šeima. Ji turi prisitaikyti prie naujų aplinkybių, keisti gyvenimo stikių savo funkcijas, bei elgseną. Keičiantis elgsenai keičiasi tradiciškai susimavę šeimos bruožai, bei šeimyniniai santykiai, ryškėja nauji. Pastarųjų metų pokyčiai veikia šeimą, jos funkcijos vidinius saitus, gyvenimo stilių.
Lietuvos statistikos duomenimis, didėja gyventojų demografinis pasyvumas, mirtingumas, mažėja gimstamumas, natūralus prieaugis. Sunkiai klostosi kai kurių jaunų šeimų likimai. Daugelis šeimų jaučia materialinius nepriteklius, bei dvasinį diskomfortą.
Darbo tikslas
Teoriškai analizuoti teikiamą socialinę paramą probleminėms šeimoms.
Darbo aktualumas
Pasirinkau nagrinėti šią temą, kadangi manau, jog tai yra labai opi problema. Socialinių darbuotojų tikslas yra padėti žmonėms. Surasti jų problemas ir padėti jas išspręsti, sumažinti problemų kilimo galimybę. O labai dažnai problemų židinys gali būti pati mažiausia socialinė sistema- šeima. Išanalizavę probleminių šeimų atsiradimo priežastis ir problemas su kuriomis susiduria tokios šeimos aiškiau suvoksime esama situaciją ir turėsime didesnį veiklos diapazoną.
Darbo uždaviniai
1. Atskleisti probleminių šeimų plitimo priežastis.
2 Analizuoti socialinę paramą šeimai.
3. Išsiaiškinti teikiamas socialines paslaugas probleminėms šeimoms.
4.Analizuoti socialinio darbuotojo vaidmenį teikiant paramą probleminėms šeimoms. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasSocialinio darbo kursinis darbas
KategorijaSocialinis darbas
TipasKursiniai darbai
Apimtis19 puslapių 
Literatūros šaltiniai0
Dydis27.16 KB
Autoriussvarune
Viso autoriaus darbų2 darbai
Metai2006 m
Klasė/kursas4
Švietimo institucijaKauno kolegija
FakultetasSveikatos priežiūros fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Probleminiu seimu plitimo priezastys [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
-2
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą