Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Socialinis darbas>Trys socialinio darbo dešimtmečiai Prancūzijoje: nuo valstybės, kurioje saugumas siejamas su socialine apsauga iki "neįtvirtinto modernumo" valstybės

Trys socialinio darbo dešimtmečiai Prancūzijoje: nuo valstybės, kurioje saugumas siejamas su socialine apsauga iki "neįtvirtinto modernumo" valstybės

  
 
 
12345678910111213141516171819
Aprašymas

Modulio Lyginamoji socialinio ugdymo teorija ir praktika kursinis darbas. Įvadas. Du socialinio darbo dešimtmečiai Prancūzijoje: nuo valstybės, kurioje saugumas siejamas su socialine apsauga iki "neįtvirtinto modernumo" valstybės. Požymiai, rodantys socialinio darbo "Identiškumo krizę". Valstybės decentralizacija ir nauji reikalavimai socialiniam darbuotojui. Nauji akcentai. Išvados.

Ištrauka

Socialinis darbas ir visuomenė yra svarbiausi dalykai siekiant atlikti santykių tarp socialinio darbo, socialinės politikos, valstybės ir ekonominių jėgų kritinę analizę. Diskutuojant atsiranda forumai, kuriuose nuomonės gali būti labai prieštaringos, juose gali būti vystomos teorijos apie statusą ir socialinio darbo misiją visuomenėje, taip pat stengiamasi rasti būdų, kaip socialinis darbas gali veikti politiškai bei kalbama apie jo atsakomybę. Žurnalas "Socialinis darbas ir visuomenė" (Social Work and Society) siekia inicijuoti tikras tarptautines diskusijas įtraukiant diskusijos dalyvius iš viso pasaulio. Šiomis diskusijomis būtų siekiama padaryti struktūrą neaiškiuose santykiuose tarp mokslinio tyrimo, teorijos, mokymo ir praktikos. Taip siekiama išplėsti mokslinį pranešimą iki kritinės, vartotojams prieinamų diskusijų raidos apie dabartinius tobulinimus, susijusius su visomis socialinio darbo sritimis ir visuomene visose pasaulio šalyse.
"Socialinis darbas ir visuomenė" (Social Work and Society) yra žurnalas, kurį redaktorių grupė leidžia tris kartus per metus. Tai yra atviras, nemokamas leidinys. Jis susideda iš mokslinių pranešimų, tyrimo ataskaitų ir knygų apžvalgų. Jame taip pat yra ir forumo skyrelis su šalies pastabomis, dokumentais ir pranešimais, bei skiriama dalis kritinėms esė, socialiniams ir šalies pranešimams ir tiesioginiam forumui skirtam įvairiems komentarams ir diskusijoms.
"Socialinis darbas ir visuomenė" (Social Work and Society) yra vienintelis tiesioginis žurnalas, kuris nereikalauja daug pastangų platinant, kopijuojant.
"Socialinis darbas ir visuomenė" (Social Work and Society) yra tarptautinis žurnalas, kuriame anglų kalba yra naudojama kaip standartinė. Straipsniai, moksliniai pranešimai ir ataskaitos pirmiausiai yra spausdinamos angliškai.
Mano darbo tikslas – išanalizuoti John Ward straipsnį "Trys socialinio darbo dešimtmečiai Prancūzijoje: nuo valstybės, kurioje saugumas siejamas su socialine apsauga iki "neįtvirtinto modernumo" valstybės" žurnale "Socialinis darbas ir visuomenė".
Darbo uždaviniai:
1. apžvelgti du socialinio darbo dešimtmečiud Prancūzijoje: nuo valstybės, kurioje saugumas siejamas su socialine apsauga iki "neįtvirtinto modernumo" valstybės;
2. išryškinti vis daugėjančius požymius, rodančius socialinio darbo "identiškumo krizę";
3. išsiaiškinti, kokie nauji reikalavimai, keliami socialiniam darbuotojui, bei valstybės decentralizacija įtakojo labiau tikslesnius jų užduočių apibrėžimus;
4. apžvelgti naujus akcentus. ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2009-01-12
DalykasSocialinio darbo kursinis darbas
KategorijaSocialinis darbas
TipasKursiniai darbai
Apimtis16 puslapių 
Literatūros šaltiniai29 (šaltiniai yra cituojami)
Dydis41.02 KB
Autoriusvitalija
Viso autoriaus darbų3 darbai
Metai2007 m
Klasė/kursas4
Mokytojas/Dėstytojasprof. I. Leliūgienė
Švietimo institucijaKauno Technologijos Universitetas
FakultetasSocialinių mokslų fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Trys socialinio darbo desimtmeciai Prancuzijoje [speros.lt].doc
 

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 16 puslapių 
  • Kauno Technologijos Universitetas / 4 Klasė/kursas
  • prof. I. Leliūgienė
  • 2007 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą