Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Socialinis darbas>Praktinės veiklos ataskaita: Ilguvos pensionatas

Praktinės veiklos ataskaita: Ilguvos pensionatas

  
 
 
12345678910111213
Aprašymas

Įvadas. Praktikos vietos veiklos analizė. Organizacijos vizija, misija, uždaviniai, teikiamos paslaugos. Žmogiškieji ištekliai. Materialiniai resursai. Socialinės politikos įtaka organizacijai ir klientams. Asmeninės veiklos praktikoje aprašymas ir analizė. Individualus darbas su klientu, pagalbos proceso planavimas. Darbas grupėje. Laisvalaikio užimtumo organizavimas. Asmeninės jausmų refleksijos analizė. Išvados ir rekomendacijos.

Ištrauka

Praktiką, kaip ir pirmąją, atlikau Ilguvos pensionate. Praktika truko nuo 2009m. spalio 1d. iki spalio 26d., darbo dienomis nuo 8 iki 17 val. Jos metu teko dirbti ir su dokumentais, ir su pensionato gyventojais individualiai, ir grupelėse. Taip pat prisidėjau organizuojant renginius pensionato gyventojams. Turėjau keturis skirtingus atvejus, kuriems ir skyriau didžiąją dalį savo praktikos laiko. Šios praktikos metu galėjau praktiškai atlikti daugelį socialinio darbuotojo vaidmenų, ne tik stebėti kaip tai daro socialinis darbuotojas. Galėjau pati planuoti pagalbos procesą ir jame dalyvauti nuo pradžios iki pabaigos.
1. Praktikos vietos veiklos analizė
Ilguvos pensionatas – valstybinė stacionari socialinės globos įstaiga, skirta gyventi asmenims nuo 18 metų amžiaus, kuriems dėl proto negalios nustatyta 0 – 40 proc. darbingumo lygis arba didelių ar vidutinių specialiųjų poreikių lygis ir įvertinus jų savarankiškumą rekomenduojama ilgalaikė socialinė globa institucijoje.
Pensionatas savo veiklą organizuoja vadovaudamasis patvirtintais nuostatais, Lietuvos Respublikos įstatymais, Lietuvos Respublikos Socialinės apsaugos ir darbo ministro 2006 metų balandžio 5d. įsakymu Nr.A1 – 93, patvirtintu Socialinių paslaugų katalogu, 2007 metų vasario 20d. įsakymu Nr. A1 – 46, patvirtintu socialinės globos normų aprašu ir kitais ministro įsakymais, Vyriausybės nutarimais, Marijampolės apskrities viršininko įsakymais. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasSocialinio darbo praktikos ataskaita
KategorijaSocialinis darbas
TipasPraktikos ataskaitos
Apimtis10 puslapių 
Literatūros šaltiniai4
Dydis21.71 KB
Autoriusrita
Viso autoriaus darbų1 darbas
Metai2010 m
Klasė/kursas4
Mokytojas/DėstytojasBudėjienė
Švietimo institucijaVytauto Didžiojo Universitetas
FakultetasSocialinio darbo institutas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Praktines veiklos ataskaita pensionate [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Praktikos ataskaitos
  • 10 puslapių 
  • Vytauto Didžiojo Universitetas / 4 Klasė/kursas
  • Budėjienė
  • 2010 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
+2
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą