Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Socialinis darbas>Socialinio darbo tyrimai

Socialinio darbo tyrimai (14 darbai)

Rūšiuoti pagal
 • Alkoholinių gėrimų vartojimo priežastys Kauno mieste

  Įvadas. Tikslas: Išsiaiškinti ir išanalizuoti alkoholinių gėrimų vartojimo priežastis Kauno mieste. Uždaviniai. Metodai. Tyrimo metodo pasirinkimo pagrindimas. Prekės tyrimas. Prekės grupė. Prekių klasifikacija. Kainodaros sprendimai. Vartotojų tyrimas. Vartotojų elgesio rinkoje tyrimas. Veiksnių įtaka vartotojų elgsenai. Vartotojų motyvacija. Rinkos tyrimai. Rinkos paklausos įvertinimas. Pardavimų pozicionavimas. Pardavimų prognozė. Išvados ir pasiūlymai.
  Socialinis darbas, tyrimas(25 puslapiai)
  2008-10-29
 • Alkoholio vartojimo priklausomybė nuo žmogaus išvaizdos, socialinio užimtumo ir kitų požymių

  Statistinis tyrimas. Įvadas. Analitinė dalis. Išvados. Priedas (anketa).
  Socialinis darbas, tyrimas(21 puslapis)
  2007-04-19
 • Bausmių sankcijos: kaip vertina bausmių sankcijas vaikai?

  Vaiko socialinio ugdymas. Tyrimo problema - kaip vertina bausmių sankcijas vaikai? Tyrimo tikslas - išsiaiškinti, kokiu laipsniu sankciją vaikai laiko teisinga ir veiksminga. Socializacija ir ugdymas vaikystėje. Išvados. Tyrimo rezultatai. Vaikų pasiskirstymas pagal amžių ir lytį. Atsakymų suvestinė. Bendra vaikų atsakymų suvestinė. Tyrimų rezultatų išvados.
  Socialinis darbas, tyrimas(17 puslapių)
  2010-01-07
 • Globos namuose gyvenančių vaikų požiūris į ateities perspektyvas

  Įvadas. Mokslinės literatūros analizė. Vaikų, gyvenančių globos namuose, ateities planavimas. Neigiamų socialinių faktorių įtaka vaikų ateities planavimui. Aspektai padėsiantys vaikams kurti šeimą ir savarankišką gyvenimą. Tyrimo rezultatai. Jų analizė ir interpretacija. Išvados.
  Socialinis darbas, tyrimas(8 puslapiai)
  2007-12-06
 • Individualus socialinis darbas

  Asmuo. Rūpestis, poreikis, problema. Pagalbos pranašumai ir trūkumai. Problemos sprendimas.
  Socialinis darbas, tyrimas(8 puslapiai)
  2007-02-27
 • Mokinių konfliktai tarp bendraklasių mokykloje

  Santrauka. Įvadas. Darbo tikslas: Ištirti mokinių požiūri į mokyklą, mokytojus, Bendravimą su klasės draugais ir pamokų lankymą bei nelankymą. Tyrimo metodika. Tyrimo metodai. Tiriamieji. Rezultatų analizė. Tyrimo išvados. Anketa.
  Socialinis darbas, tyrimas(18 puslapių)
  2011-07-04
 • Narkotinių medžiagų vartojimo prevencija mokyklinio amžiaus vaikų tarpe

  Projekto įgyvendinimas. Pagrindiniai prevencijos principai. Rizikos ir apsaugantys veiksniai. Kada ir kokią informaciją pateikti moksleiviams. Kaip kalbėtis su moksleiviais. Programos darbų atlikimo grafikas. Projekto įvertinimas. Anketa.
  Socialinis darbas, tyrimas(12 puslapių)
  2005-11-29
 • Neįgaliųjų įsidarbinimo galimybės Tauragės rajone

  Įvadas. Tyrimo metodika. 1 tyrimo rezultatai. 2 tyrimo rezultatai. Trečiasis tyrimas. Išvados ir pasiūlymai.
  Socialinis darbas, tyrimas(7 puslapiai)
  2006-06-06
 • Pagyvenusio ir seno žmogaus tyrimas

  Įvadas. Apibūdinti senėjimo procesą. Išanalizuoti fiziologinius, anatominius geriatrinio paciento ypatumus. Psichologinės problemos geriatrinėje slaugoje. Pagyvenusio ir seno žmogaus tyrimas. Kasdieninės veiklos anketa. Paciento gyvybinių veiklų įvertinimas. Išvados.
  Socialinis darbas, tyrimas(12 puslapių)
  2008-11-04
 • Socialinė globa ir rūpyba Kauno mieste

  Įvadas. Teorinė socialinės globos samprata. Socialinė globa ir rūpyba Kauno mieste. Socialinio skyriaus Kaune veikla ir funkcijos. Kauno socialinio skyriaus finansavimas. Išvados ir pasiūlymai. Priedai (3).
  Socialinis darbas, tyrimas(26 puslapiai)
  2008-05-09
 • Socialinės adaptacijos ypatumai (2)

  Įvadas. Darbo tikslas: Išsiaiškinti vaikų, patyrusių laikiną išsiskyrimą su tėvais, socialinės adaptacijos ypatumus. Tyrimo objektas: Druskininkų "Saulės" pradinė mokykla. Adaptacijos sampratos paaiškinimas. Tėvų požiūris į išsiskyrimą. Svarbiausios vertybės vaiko gyvenime. Vaikų reakcija į pasikeitusias gyvenimo sąlygas. Tyrimas. Ar esate patyrę laikiną išsiskyrimą su tėvais? Kas prižiūrėjo jus tėvams išvykus į užsienį? Kuriam laikui tėvai buvo išvykę dirbti į užsienį? Ar dažnai bendraudavote su tėvais jiems nesant namuose? Ar pasikeitė jūsų elgesys per tą laikotarpį kai tėvų nebuvo šalia? Išvados.
  Socialinis darbas, tyrimas(7 puslapiai)
  2009-01-06
 • Specialiųjų poreikių asmenys

  Įvadas. Darbe pažvelgiama, kas yra pasiekta specialių poreikių žmonių labui, su kokiomis problemomis jie susiduria. Kokios pagalbos jiems reikia, kad taptų pilnaverčiais valstybės piliečiais. Atlikta apklausa, kurioje dalyvavo 10 asmenų. Neįgalusis ir visuomenė. Specialiųjų poreikių asmenų ugdymas. Specialiųjų poreikių asmenų saviintegracijos keliai. Specialiųjų poreikių asmenų integracija. Tyrimas. Išvados. Priedai (Anketa).
  Socialinis darbas, tyrimas(13 puslapių)
  2011-03-15
 • Šnipiškių seniūnija

  Įvadas. Socialinės demografinės situacijos aprašymas. Transportas. Rizikos faktoriai. Institucijų tinklas. Juridines paslaugas teikiančios institucijos. Socialines paslaugas teikiančios institucijos. Sveikatos priežiūros institucijos. Švietimo įstaigos. problemos, jų sprendimo būdai. Išvados.
  Socialinis darbas, tyrimas(18 puslapių)
  2007-06-04
 • Televizijos ir kompiuterinių žaidimų įtaka asmenybės socializacijai

  Įvadas. Televizijos reikšmė mūsų gyvenime. Formuoja elgesio modelius. Užgrūdinti smurtui Televizijos mylėtojai – peštukai? Televizijos poveikis vaiko sveikatai. Kompiuteriniai žaidimai. Kompiuterinių žaidimų įtaka asmenybės socializacijai televizijos ir kompiuterinių žaidimų įtaka asmenybės socializacijai. Tyrimas. Tyrimo metodika. Požymių ypatumai. Išvados.
  Socialinis darbas, tyrimas(12 puslapių)
  2009-11-25