Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Socialinis darbas>Socialinio darbo namų darbai

Socialinio darbo namų darbai (117 darbai)

Rūšiuoti pagal
 • Biblioterapija (2)

  Įvadas. Darbas su grupe. Biblioterapija. Biblioterapijos procesas. Išvados.
  Socialinis darbas, namų darbas(5 puslapiai)
  2009-12-30
 • Darbo biržos įtaka žmogaus gerovei

  Dalykas: Socialinė gerovė. Namų darbas nr. 1: Darbo biržos įtaka žmogaus gerovei. Įvadas. Bedarbystės problemą Lietuvoje ir mano mieste. Kaip bedarbystės problema buvo sprendžiama anksčiau ir dabar. Kokių priemonių ir veiksmų imamasi, kad išvengtume bedarbystės. Kai kurios užimtumo politikos priemonės. Išvados.
  Socialinis darbas, namų darbas(16 puslapių)
  2007-03-14
 • Darbo su atveju aprašymas

  Kontrolinio darbo užduotis: socialinio darbuotojo vaidmuo daugiavaikėje šeimoje. Socialinio darbuotojo darbo su atveju aprašymas: Darbo su atveju pradžia. Kontakto stadija. Kontrakto stadija. Veiklos stadija.
  Socialinis darbas, namų darbas(4 puslapiai)
  2011-11-09
 • Egzistencinis socialinio darbo modelis

  Egzistencinis socialinio darbo modelis. Praktinis pritaikymas. Egzistencinis socialinio darbo modelis Lietuvoje.
  Socialinis darbas, namų darbas(5 puslapiai)
  2006-12-01
 • Genealoginis medis

  Įvadas. Darbo tikslas – giliau pažvelgti į savo giminės gyvenimą. Giminės medis. Pavardžių kilmės. Giminės kilmės vietovės aprašymas. Giminės asmenybių aprašymai. Išvados.
  Socialinis darbas, namų darbas(6 puslapiai)
  2010-10-29
 • Gerontologija

  Senstanti visuomenė. Fiziniai senėjimo padariniai. Senėjimo problemos. Senėjimo ateitis. Kartų kova. Jaunimas ir visuomenė. Jaunimo nedarbas ir emigracija. Jaunų žmonių poreikiai. Jaunos šeimos. Jaunimo kalba. Madas diktuoja jaunimas.
  Socialinis darbas, namų darbas(9 puslapiai)
  2008-11-19
 • Į problemą orientuota priešinimosi strategija (2)

  Situacija. Situacijos įvertinimas ir analizė. Situacijos konkretus įvertinimas. Galutinių ir tarpinių tikslų numatymas. Veiksmo planavimas. Vykdymas.
  Socialinis darbas, namų darbas(3 puslapiai)
  2010-02-01
 • Ikimokyklinio ugdymo kaita XX amžiuje

  Ikimokyklinio ugdymo kaita XX amžiuje. Ikimokyklines ugdymo įstaigas lankančių auklėtinių skaičius. Ikimokyklinio ugdymo įstaigos. Išvados.
  Socialinis darbas, namų darbas(11 puslapių)
  2010-01-07
 • Individualus darbas su vaikais, turinčiais problemų ir jų šeimomis

  Įvadas. Tikslas. Uždaviniai. Objektas. Socialinės paslaugos plačiuoju ir siauruoju požiūriu. Socialinės paslaugos plačiuoju požiūriu. Socialinės paslaugos siauruoju požiūriu. Socialinių paslaugų sistemos raidos etapai. Socialinių paslaugų samprata Lietuvos įstatymuose ir poįstatyminiuose aktuose. Socialinių paslaugų klasifikavimas. Socialinės paslaugos pagal klientų grupes. Daugiaasmenė sąveika. Pradedančiojo socialinio darbuotojo eiga pirmam šeimos interviu, orientuotame į problemą. Pokalbis telefonu. Hipotezės kūrimas. Pasisveikinimas. Socialinė fazė. Problemos nustatymas. Šeimos elgesio modelių stebėjimas. Tikslų nustatymas. Kontrakto sudarymas. Kontrolinis lapas. Hipotezių tikrinimas. Susisiekimas su pacientą nukreipusiu žmogumi. Dokumentų rinkimas. Namų lankymas. Darbas su šeima auginančią neįgalų vaiką. Ankstyvosios intervencijos išskirtiniai bruožai. Parama šeimai. Darbas su šeima. Išvados. Priedas (1).
  Socialinis darbas, namų darbas(23 puslapiai)
  2007-01-24
 • Jaunimo kaip objekto ir subjekto savanoriška veikla bendruomenėje

  Įvadas. Jaunimas kaip objektas savanoriškoje veikloje. Savanoriai kaip objektai turi žinoti bendruomenės nuostatas. Jaunimas kaip subjektas savanoriškoje veikloje. Būdai kaip galima dalyvauti savanoriškoje veikloje. Objektų ir subjektų nuomonės. Išvados.
  Socialinis darbas, namų darbas(13 puslapių)
  2007-02-07
 • Jaunų mamų ugdymo ir globos programa: "Kartų namai"

  Socialinės programos įvertinimas. Įžanga. Darbo tikslas – išnagrinėti vertinimą, kaip įgalinimo procesą. "Kartų namai" jaunų mamų ugdymo ir globos programos įvertinimas. Jaunų mamų ugdymo ir globos programos stakenholderiai. Vertinimas – kaip įgalinimo procesas. Išvados.
  Socialinis darbas, namų darbas(7 puslapiai)
  2010-07-28
 • Jonavos vaikų globos namų aplankymas

  Įvadas – kodėl pasirinkau šią įstaigą. Jonavos vaikų globos namai. Pabaiga.
  Socialinis darbas, namų darbas(3 puslapiai)
  2007-09-07
 • Kaip apsaugoti vaikus

  Kaip apsaugoti vaikus nuo nikotino, alkoholio ir narkotikų. Šis darbas skiriamas ikimokyklinėms įstaigoms ir pradinių klasių pedagogams. Kokią informaciją suteikti vaikams? Kaip apsaugoti vaikus? Alkoholis. Vaistai (narkotikai). Pasikalbėkime su vaikais (pratimai bei žaidimai). Ką daryti, kad būtum sveikas? Kas kenkia sveikatai? Meškiukas ir vaistai. Ką vaikams galima daryti ir ko negalima daryti? Kas atsitiko Jonui? Mano tėvelis geria... Kas man padeda geriau jaustis? Mano draugai. Koks aš esu? Ką aš moku gerai daryti? Ar teisingai pasielgė Alisa? Rūkyti - nesveika. Kam reikalingos taisyklės ir įstatymai.
  Socialinis darbas, namų darbas(11 puslapių)
  2005-10-04
 • Kaip pritaikyti socialinio darbo teorijas praktikoje?

  Į klientą orientuotas požiūris. Biheviorizmas. Sutuoktinių bendravimo korekcija. Feminizmas. Racionali terapija. Geštalto terapija. Realybės terapija.
  Socialinis darbas, namų darbas(6 puslapiai)
  2007-03-20
 • Kauno miesto socialinių paslaugų centrai

  Apsilankėme Kauno miesto socialinių paslaugų centre. Kita socialinė tarnyba, kurią stebėjome, yra Vaiko teisių apsaugos tarnyba. Vaiko teisių atstovavimas teisme.
  Socialinis darbas, namų darbas(7 puslapiai)
  2006-11-10
 • Kauno miesto socialinių paslaugų centras

  Kauno miesto socialiniu paslaugu centras. Personalas, teikiančias paslaugas. Paslaugų įvairovė. Socialinių paslaugų gavėjai. Organizacijos informacija. Pasiūlymai organizacijai.
  Socialinis darbas, namų darbas(5 puslapiai)
  2009-11-16
 • Krizės intervencijos modelio taikymas socialiniame darbe

  Situacijos aprašymas. Modelio pasirinkimas. Krizės intervencijos modelis. Psichologinė krizė. Socialinio darbo enciklopedija (1994) krizines situacijas apibūdina tokiais esminiais teiginiais. Problemos sprendimo planas. Pirmas etapas. Antras etapas. Trečias etapas. Išvados.
  Socialinis darbas, namų darbas(6 puslapiai)
  2007-11-15
 • Moraliniai natūralaus šeimos planavimo (NŠP) ir kontracepcijos skirtumai

  Moraliniai NŠP (natūralaus šeimos planavimo) ir kontracepcijos skirtumai, svarbūs sutuoktinių emociniame, dvasiniame ir fiziniame bendravime. Įvadas. Natūralaus šeimos planavimo ir kontracepcijos moralumo vertinimo skirtumai. Išvados.
  Socialinis darbas, namų darbas(7 puslapiai)
  2008-12-02
 • Motinų, auginančių neįgalius vaikus, profesinis savęs realizavimas

  Motinų, auginančių neįgalius vaikus, profesinis savęs realizavimas. Įvadas. Darbo uždaviniai. Šeimos struktūra. Motina - namų šeimininkė. Motina, siekianti karjeros, gimus neįgaliam vaikui. Rekomendacijos. Išvados.
  Socialinis darbas, namų darbas(5 puslapiai)
  2007-02-08
 • Muniškių senelių globos namų senelių laisvalaikio gerinimas

  Projektas. Trumpas projekto aprašymas. Projekto tikslai ir uždaviniai. Tikslas – Muniškių senelių globos namų senelių laisvalaikio organizavimas. Uždaviniai. Projekto pagrindimas. Detalus projekto veiklų, dalyvio atsakomybės ir projekto valdymo aprašymas. Projekto veiklų įgyvendinimo planas. Laukiami projekto rezultatai. Pagrindinio pareiškėjo ir partnerių gebėjimai. Projekto kaštų struktūra pagal finansavimo šaltinius.
  Socialinis darbas, namų darbas(8 puslapiai)
  2009-01-09
Puslapyje rodyti po